مرکز مجاز تعمیرات لوازم خانگی

ایراد های رایج ماکروفر سامسونگ

ایراد های رایج ماکروفر سامسونگ

چگونه ایراد های رایج ماکروفر سامسونگ را برطرف کنیم؟
سرعت در زندگی این روزها، نقش مهمی دارد و به همین دلیل هم، هر آشپزخانه‌ای حداقل به یک دستگاه مایکروفر نیاز دارد. از پخت و پز گرفته تا گرم کردن نان و غذا، همه به مدد وجود مایکروفر می‌تواند در کمترین زمان انجام شود. از آنجایی که این دستگاه، یکی از پیشرفته‌ترین لوازم خانگی به شمار می‌آید، در صورت بروز مشکل، شما را یک‌راست راهی مراحل تعمیر مایکروفر خواهد کرد و ممکن است شما را متحمل هزینه‌های بعضا گزافی نیز بکند. یکی از برندهای محبوبی که دستگاه ماکروفر آن هم در ایران طرفداران زیادی دارد، ماکروفر سامسونگ است.

مشکلات متداول مایکروفر سامسونگ چیست؟

استفاده طولانی مدت و یا عدم توجه به نکات مهم در استفاده بهینه از لوازم خانگی و به خصوص ماکروفر، ممکن است موجب بروز مشکلات مختلفی در دستگاه شده و در نتیجه شما را درگیر تعمیرات ماکروفر و یا تعویض قطعات کند. مشکلات متداولی که بیشتر مصرف کنندگان ماکروفر سامسونگ با آن مواجه هستند، در ادامه ذکر شده‌اند:

روشن نشدن مایکروفر سامسونگ

کار نکردن دکمه های ماکروفر سامسونگ

دود کردن دستگاه

روشن نشدن گریل مایکروفر سامسونگ

خاموش شدن ماکروفر سامسونگ در حین پخت غذا

نچرخیدن سینی دستگاه

گرم نکردن ماکروفر سامسونگ

صدای زیاد مایکروفر سامسونگ

باز نشدن درب دستگاه

سوختن مداوم فیوز دستگاه

کار نکردن لامپ ماکروفر سامسونگ

کار نکردن صفحه نمایش مایکروفر سامسونگ

کد خطا شرح خطا
E1 برق ورودی از ۵۰ هرتز کمتر است و باید برق ورودی دستگاه فورا بررسی شود. برای این کار، ماکروفر را از برق بکشید و با تعمیرگاه مجاز تماس بگیرید.
E11 حسگر رطوبت سنج خراب شده است و باید هرچه زودتر تعمیر یا تعویض شود. به این منظور، ماکروفر را از برق بکشید و با کاراباما تماس بگیرید.
E5 یکی از دکمه‌های پنل کنترل درون دستگاه گسر کرده است و با فورا به این مشکل رسیدگی کنید. بدون معطلی، ماکروفر را از برق بکشید و با تعمیرگاه مجاز تماس بگیرید.
SE این ارور بیشتر به شکل عدد ۵ انگلیسی دیده می‌شود و به این معناست که یک یا چند دکمه مایکروفر با مدت بیش از ۶۰ ثانیه گیر کرده است. فورا ماکروفر را از برق بکشید و با کاراباما تماس بگیرید.
E83 درب مایکروفر را چک کنید، چراکه ممکن است میکروسوئیچ درب دچار مشکل شده باشد. برای بررسی این مشکل باید از مولتی متر استفاده شود و به این منظور بهتر است سریعا ماکروفر را از برق بکشید و با تعمیرگاه مجاز تماس بگیرید.
E32 سنسور وزن موتور گردان خراب شده است. ماکروفر را از برق بکشید و با تعمیرگاه مجاز تماس بگیرید.
E24 برد اصلی دستگاه دچار خرابی شده و باید آن را تعویض کنید. متاسفانه این قطعه کمتر امکان تعمیر دارد. بدون معطلی ماکروفر را از برق بکشید و با کاراباما تماس بگیرید.
E41 سوئیچ مدار دچار خطا شده و باید فورا بررسی شود. به این منظور، ماکروفر را از برق بکشید و با تعمیرگاه مجاز تماس بگیرید.
E42 مدار درون اجاق دچار مشکل شده است. توصیه می‌شود به مدت ۱۰ ثانیه پریز را از برق جدا و مجددا وصل کنید و اگر این کد خطا یا ارور مایکروفر سامسونگ برطرف نشد، دستگاه را از برق بکشید و با کاراباما تماس بگیرید.
C-20 , C-21 , C-22 سنسور حرارتی دچار اختلال شده و باید هرچه زودتر تعویض شود. ماکروفر را از برق بکشید و با تعمیرگاه مجاز تماس بگیرید.
C-70 , C-71 , C-72 سنسور رطوبت سنج خراب شده است و باید تعمیر یا تعویض شود. فورا ماکروفر را از برق بکشید و با کاراباما تماس بگیرید.
C-FO , C-F1 , C-F2 سیم‌های ارتباطی دچار اختلال شده‌اند. برای بررسی و برطرف کردن مشکل، ماکروفر را از برق بکشید و با تعمیرگاه مجاز تماس بگیرید.
C-do , C-d1 , C-d2 مشکل از درب دستگاه و یا کلید آن است. این دو قطعه باید توسط تکنسین بررسی شوند. ماکروفر را از برق بکشید و با تعمیرگاه مجاز تماس بگیرید.
E-01 درب دستگاه باز است، آن را ببندید.
E-02 , E-03 , E-04 , E-05 تایم پخت ویا گرم کردن غذا تمام شده و باید درب دستگاه را باز کنید.
E-33 خجم و وزن غذای موجود در دستگاه بسیار کم است! غذای بیشتری در دستگاه قرار دهید. احتمالا دستگاه تصور کرده که خالی است.
E-34 وزن غذای موجود بیش از حد مجاز است؛ از وزن غذا کم کنید.
E-36 درب باز است. درب را ببندید و اگر همچنان این کد خطا را مشاهده کردید، بدانید که میکروسوئیچ درب دچار مشکل شده است. ماکروفر را از برق بکشید و با تعمیرگاه مجاز تماس بگیرید.
بررسی کد خطا یا ارور مایکروفر سامسونگ و نیز رفع مشکل مربوط به هر بخش از دستگاه، همگی نیازمند دانش تخصصی در رابطه با قطعات دستگاه مایکروفر، وظایف و کارکرد آن‌ها‌ست. به علاوه، داشتن تجربه و ابزارآلات خاص نیز مهم است. بنابراین برطرف کردن انواع کد خطا یا ارور مایکروفر سامسونگ، مسئله‌ی بسیار حساسی است که هر فردی صلاحیت لازم برای انجام آن‌ها را ندارد. یادآوری می کنیم که مطالبی که در رابطه با کد خطا یا ارور مایکروفر سامسونگ گفته شد، به مدل دستگاه هم بستگی دارد و باید توجه داشته باشید که بسته به هر مدل، باید به سراغ بخش خاصی رفت.

جهت درخواست تعمیرات ماکروفر سامسونگ در کرمانشاه و سنندج جهت درخواست تعمیرات میتوانید با شماره ۰۸۳۳۸۲۲۰۰۰۱ تماس حاصل فرمایید.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

×

Hello!

زهتاب سرویس نمایندگی مجاز تعمیرات لوازم خانگی

ارتباط مستقیم با :

zehtabservice@gmail.com
× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟