مرکز مجاز تعمیرات لوازم خانگی

تعمیرات تخصصی لباسشویی در کرمانشاه

تعمیرگاه مجاز ماشین لباسشویی ۰۹۱۲۱۸۳۰۵۸۳ ۰۸۳۳۸۲۲۰۰۰۱

خدمات تعمیر ماشین لباسشویی زهتاب سرویس
تعمیر و تعویض برد
تعویض کمک

تعمیر و تعویض موتور ماشین لباسشویی
تعویض پمپ تخلیه
تعویض شیر برقی
سیم کشی
تعمیر دیگ وبلبرینگ وشفت
روشن نشدن دستگاه
آب دادن ماشین لباسشویی
صدای زیاد و آزاردهنده ماشین لباسشویی
و تمام مواردی که ممکن است باعث مشکل گردد.

مرکز مجاز تعمیرات تخصصی لباسشویی در کرمانشاه

مرکز تعمیرات تخصصی لباسشویی در کرماشناه با بیش از ۲۰ سال سابقه نمایندگی مجازخدمات پس از کرمانشاه و با کادری از مهندسین و تکنسین های با تجربه جهت ارائه خدمات با شماره های ۰۹۱۲۱۸۳۰۵۸۳ ویا ۰۸۳۳۸۲۲۰۰۰۱  تماس بگیرید تا تکنسین های متخصص ما در اسرع وقت جهت تعمیر و سرویس لباسشویی شما به محل اعزام و در کوتاه ترین زمان ، مشکل لباسشویی شما را رفع نمایند.

متخصصین زهتا سرویس آماده تعمیر لباسشویی شما است ماشین لباسشویی نیز همانند تمامی ماشین های دیگر به مراقبت احتیاج دارد و گاها نیز دچار مشکل می گردد. آنچه در این زمان بسیار مهم است، سپردن لباسشویی به تعمیرکار متخصص است که در زمان کوتاه و به صورت اصولی قادر به رفع مشکل دستگاه و بازگرداندن آن به شرایط عملکرد باکیفیت خود باشد. این امر خصوصا برای لباسشویی های برند خارجی مصداق می یابد که ریسک خسارت آنها بسیار بالا است.
همدان سرویس با بیش از ده متخصص تعمیرات لباسشویی، بیش از هزاران مورد تعمیرات لباسشویی را در کارنامه خود دارد. متخصصین مجرب ما در زمینه نصب، سرویس و تعمیرات ماشین لباسشویی خدمات خود را در سریعترین زمان و برطبق اصول استاندارد تعمیرات لباسشویی برای تمامی برندها، مدلها و ظرفیت های لباسشویی ارائه می نمایند. کیفیت خدمات ارائه شده با ارائه گارانتی معتبر محرز می گردد و علاوه بر آن، تمامی نگرانی های شما با بیمه دستگاه در طول تعمیرات آن برطرف می گردد.
اولویت متخصصین ما تعمیر قطعات دستگاه شماست تا در هزینه ها صرفه جویی شود. در صورتی که به تشخیص تکنسین، قطعه مورد نظر نیازمند تعویض باشد، تهیه قطعات ارجینال از مراکز مجاز توسط تکنسین و به کمک ما انجام می گیرد و سپس بر طبق استاندارد بر روی دستگاه شما نصب می گردد.
برخی از قطعاتی که توسط تعمیرکار لباسشویی کرمانشاه سرویس تعمیر/ تعویض می گردد:
برد الکترونیک
پمپ تخلیه
قفل و سوئیچ قفل
تایمر
سوئیچ فشار
تسمه ها
لاستیک دور درب
محفظه جاپودری
و…
زهتاب سرویس کدام برندهای لباسشویی را تعمیر می کند؟
مهم نیست لباسشویی شما چه برند، مدل و ظرفیتی دارد. ما تمامی برندهای ایرانی و خارجی را تعمیر می کنیم. برخی از برندهای رایج که بیشترین سفارشات سرویس و تعمیر را دارند، عبارتند از:
تعمیر لباسشویی ال جی در کرمانشاه

و…

×

Hello!

زهتاب سرویس نمایندگی مجاز تعمیرات لوازم خانگی

ارتباط مستقیم با :

zehtabservice@gmail.com
× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟