مرکز مجاز تعمیرات لوازم خانگی

تعمیرات تخصصی ظرفشویی

نمایندگی مجاز تعمیرات ماشین ظرفشویی درکرمانشاه ۰۹۱۲۱۸۳۰۵۸۳ -۰۸۳۳۸۲۲۰۰۰۱

نمایندگی مجاز تعمیرات ماشین ظرفشویی در کرمانشاه با بابیش از ۲۰ سال سابقه تعمیرات ظرفشویی در کرمانشاه مرکز مجازخدمات پس از فروش  با کادری از مهندسین و تکنسین های با تجربه در ارائه خدمات سریع و با کیفیت در جهت رضایت همشهریان عزیز میکوشیم. جهت ارائه خدمات با شماره های ۰۸۳۳۸۲۲۰۰۰۱ ویا ۰۹۱۲۱۸۳۰۵۸۳ تماس بگیرید .

مرکز تعمیرات ماشین ظرفشویی

یکی از خدمات سریع و حرفه ای همدان سرویس ، نصب، سرویس و تعمیرات ماشین ظرفشویی است که برای تمامی مدل ها و سایزهای ظرفشویی، توسط متخصصین مجرب همان برند ارائه می گردد..
سر و صدای زیاد ماشین ظرفشویی
کار نکردن دکمه های ظرفشویی
خشک نشدن ظروف در دستگاه
نشتی یا آبریزش ظرفشویی
عدم پخش شوینده در داخل دستگاه
بسته نشدن درب ظرفشویی
شروع نشدن سیکل شستشو
و…

مشکلات رایج ماشین های ظرفشویی متفاوت و بسیارند اما همگی قابل تعمیر هستند. اگر هر یک از موارد بالا و یا موارد دیگری را در ظرفشویی خود مشاهده کردید، بلافاصله برای تعمیر دستگاه خود اقدام کرده و با ما تماس بگیرید.
زهتاب سرویس تعمیرات ظرفشویی چه برندها و مدل هایی را می پذیرد؟
زهتاب سرویس با بیش از ده متخصص ظرفشویی هر یک از برندهای معتبر، خدمات تخصصی نصب، سرویس و تعمیرات آنها را برای تمامی مدلها و انواع ظرفشویی های رومیزی و ایستاده ارائه می نماید. انواع برندهای ایرانی و خارجی موجود در بازار اعم از: ال جی، سامسونگ، بوش، مجیک، آاگ، ایندزیت، حایر، دوو، زیرووات، زیمنس، مدیا، ویرپول و… توسط همدان سرویس پشتیبانی می شود، بنابراین نیاز به هیچ گونه نگرانی نیست.
همدان سرویس تعمیر قطعات ماشین ظرفشویی را هم انجام می دهد؟
علاوه بر تعویض قطعات معیوب ظرفشویی، که همواره با قطعات اورجینال تهیه شده از مراکز معتبر جایگزین می شود، تعمیر قطعات مشکل دار ظرفشویی شما از اولویت های متخصصین ما می باشد. درواقع به هدف کاهش هزینه های تعمیرات و افزایش عمر مفید قطعات خود دستگاه از طریق تعمیرات تخصصی و بر مبنای اصول برند ظرفشویی تان، اولویت تعمیرکاران زهتاب سرویس با تعمیرات قطعات ظرفشویی شماست. برخی از قطعات مهم ظرفشویی که ما تعمیر/ تعویض می کنیم:
المنت هیتر ظرفشویی
قفل درب ظرفشویی و سوئیچ آن
شیر برقی ورودی آب
نوار پلاستیکی دور درب
پمپ تخلیه
فیلتر پمپ
بازوهای آبپاش

هزینه تعمیر ماشین ظرفشویی چقدر است؟
برای تعیین هزینه تعمیرات ماشین ظرفشویی، باید دستگاه عیب یابی شود. تعمیر هریک از قطعات، نرخ مشخصی دارد و نمی توان پیش از بررسی و شناسایی قطعه آسیب دیده، در مورد هزینه تعمیر ماشین ظرفشویی نظر قطعی داد. از طرفی اگر نیاز به تعویض هریک از قطعات باشد، قیمت خود قطعه هم به هزینه نهایی تعمیرات افزوده می شود. با توجه به اصل بودن قطعات یدکی در نمایندگی مجاز ماشین ظرفشویی، نباید انتظار قیمت پایین پس از پایان عملیات تعمیر را داشت. با این حال همکاران ما بودجه شما را نیز در نظر گرفته و تلاش می کنند در عین استفاده از قطعات و تجهیزات اصل و پیشرفته، مناسب ترین هزینه را بابت عیب یابی و تعمیر ماشین ظرفشویی از شما اخذ کنند.

×

Hello!

زهتاب سرویس نمایندگی مجاز تعمیرات لوازم خانگی

ارتباط مستقیم با :

zehtabservice@gmail.com
× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟