فیلتر یخچال یکی از قطعاتی است که اگر در انتخاب آن دقت لازم صورت نگیرد و از فیلترهای غیر استاندارد استفاده شود، می‌تواند به یخچال آسیب

برساند. فیلترهای بی‌کیفیت باعث می‌شوند تا آب بو و مزه بگیرد و همچنین سلامتی انسان به خطر بیفتد. در این مقاله به چند روش برای تشخیص

فیلتر اصلی از تقلبی و عمر مفید فیلترهای یخچال و… اشاره خواهیم کرد. پس تا پایان مقاله همراه ما باشید.

ادامه مطلب “نحوه تشخیص اصلی بودن فیلتر تصفیه اب یخچال و ساید بای ساید”

سفت باز شدن درب یخچال و ساید از جمله مشکلات رایجی می باشد که نحوه رفع آن در برخی از مواقع بسیار آسان بوده و گاهی نیاز به تعمیر یخچال فریزر وجود دارد.

تکنوپشتیبان در ادامه راه حل های کاربردی برای رفع چسبندگی لاستیک دور درب و رفع دلایلی که باعث میشوند تا درب یخچال سخت باز شود اشاره خواهد داشت.

در صورتی که یخچال شما نیز دچار مشکل شده است ولی نمی دانید اشکال از کجاست و یا اینکه دانش و تخصص فنی لازم را برای برطرف کردن آن ندارید، حتما از یک تکنسین

متخصص برای برطرف کردن مشکل خود کمک بگیرید.

ادامه مطلب “علت سخت باز شدن درب یخچال چیست ؟”

ارورهای یخچال سامسونگ با توجه به مدل و سری هر محصول ممکن است تغییرات اندکی داشته باشد و تمام آنها اولین و بهترین راهنما برای پی بردن به وضعیت قطعات داخلی دستگاه می باشد. به طوریکه حتی افراد حرفه ای در زمینه تعمیر یخچال فریزر نیز ابتدا به کدهای خطا یخچال فریزر و ساید سامسونگ توجه نموده و بر همین اساس تعمیرات مورد نیاز را انجام می دهند. تکنوپشتیبان در ادامه به بررسی مهم ترین کدهای خطا و ارورهای ساید و یخچال فریزر سامسونگ خواهد پرداخت.

ادامه مطلب “ارورهای یخچال های سامسونگ (همه مدل ها)”

ارور ماشین لباسشویی آاگ

در هنگام استفاده از ماشین لباسشویی آاگ احتمال اینکه ماشین لباسشویی آاگ شما دچار خطایی شود وجود دارد . در واقع باید بگوییم که ماشین‌های لباسشویی آاگ نیز همانند هر وسیله‌ی برقی دیگری ممکن است بر اثر استفاده به مروز زمان  ، نوسانات برق و عدم نگهداری صحیح و استاندارد دچار مشکل و ایراد گردد .

ماشین لباسشویی آاگ ممکن است در زمان کار و یا بعد از کار دچار مشکل شود و کد خطا یا ارورماشین لباسشویی آاگ در صفحه نمایش این ماشین نمایان گردد . البته نگران نباشید بسیاری از این خطاهای ماشین قابل رفع و تعمیر می‌باشند .

ادامه مطلب “ارور ماشین لباسشویی آاگ”

ایراد های رایج ماکروفر سامسونگ

چگونه ایراد های رایج ماکروفر سامسونگ را برطرف کنیم؟
سرعت در زندگی این روزها، نقش مهمی دارد و به همین دلیل هم، هر آشپزخانه‌ای حداقل به یک دستگاه مایکروفر نیاز دارد. از پخت و پز گرفته تا گرم کردن نان و غذا، همه به مدد وجود مایکروفر می‌تواند در کمترین زمان انجام شود. از آنجایی که این دستگاه، یکی از پیشرفته‌ترین لوازم خانگی به شمار می‌آید، در صورت بروز مشکل، شما را یک‌راست راهی مراحل تعمیر مایکروفر خواهد کرد و ممکن است شما را متحمل هزینه‌های بعضا گزافی نیز بکند. یکی از برندهای محبوبی که دستگاه ماکروفر آن هم در ایران طرفداران زیادی دارد، ماکروفر سامسونگ است.

ادامه مطلب “ایراد های رایج ماکروفر سامسونگ”

علت عرق کردن داخل یخچال چیست؟

رطوبت و شبنم زدن داخل یخچال، فقط برای دستگاه‌های قدیمی نیست و از مشکلات یخچال‌های دوقلو و ساید بای ساید هم محسوب می‌شود. از کمبود گاز گرفته تا نبود برودت در دستگاه، عوامل زیادی می‌توانند باعث ایجاد رطوبت درون یخچال شوند. اگر شما هم با دیدن قطرات ریز آب در گوشه و کنار یخچال، از خود می‌پرسید که چرا داخل یخچال عرق می کند.
چرا داخل یخچال عرق می کند؟

ادامه مطلب “علت عرق کردن داخل یخچال چیست؟”

خاموش نشدن کولر گازی ، میتواند دلایل متعددی داشته باشد. شاید اگر به این مشکل برخورده باشید، اولین چیزی که به ذهن تان خطور کرده باشد، گزینه ی تماس با تعمیرکار کولر گازی باشد تا تعمیر کولر گازی خودتان را به او بسپارید. ما به شما توصیه میکنیم تا ابتدا با دقت این مقاله را مطالعه کنید و اگر بعد از مطالعه این مطلب هم مشکل تان مرتفع نشد، اقدام به تماس با تعمیرکار کولر گازی بگیرید.در ضمن اگر تمایل دارید که اعزام تعمیرکار کولرگازی به محل زندگی تان انجام شود.

ادامه مطلب “علت یک سره کار کردن فن کولر گازی چیست ؟”

مقایسه کولر گازی ایستاده و اسپلیت زمانی که دما در تابستان بالا است و یا در آب و هوای گرم، کولر گازی ها می توانند تفاوت میان آسایش و سختی را نشان دهند. بدون سیستم کولر گازی مرکزی، فرد واقعاً فقط دو گزینه برای کولر گازی دارد. او می تواند یا کولر گازی زمینی (ایستاده) یا کولر گازی دیواری (اسپلیت) را نصب کند. تفاوتهای میان این دو نوع کولر گازی، تعیین کننده‌ی این انتخاب است. در این مطلب به صورت تخصصی به مقایسه و تفاوت کولر گازی دیواری و زمینی خواهیم پرداخت.

ادامه مطلب “تفاوت کولر گازی دیواری (اسپلیت) با زمینی (ایستاده)”

بسته نشدن درب ماشین لباسشویی یکی از مشکلاتی است که ممکن است برای این دستگاه اتفاق بیوفتد. بسته نشدن درب ماشین لباسشویی باعث می شود که دستگاه اصلا روشن نشود. زیرا اگر درب ماشین لباسشویی باز باشد، آب وارد دستگاه نمی شود و در نتیجه هیچ وقت به مرحله ی شستشو نمی رود. برای مطمئن بودن از بسته شدن درب ماشین لباسشویی، باید هنگام بستن درب یک صدای تیک مانندی بشنوید. در غیر این صورت یعنی درب بسته نشده است. گاهی ممکن است همه چیز کاملا طبیعی به نظر برسد،

ادامه مطلب “علت بسته نشدن درب ماشین لباسشویی”

با خراب شدن ظرفشویی و دیدن ارور ظرفشویی موریس باید هر چه سریع تر برای حل ارور ماشین ظرفشویی موریس با نمایندگی موریس تماس بگیریم ا برای حل مشکل ما اقدامات لازم را انجام دهند. جهت بالا بردن کارایی و بالا بردن عمر ماشین ظرفشویی موریس توصیه می شود.

ادامه مطلب “ارور یا خطا ماشین ظرفشویی موریس”