فیلتر یخچال یکی از قطعاتی است که اگر در انتخاب آن دقت لازم صورت نگیرد و از فیلترهای غیر استاندارد استفاده شود، می‌تواند به یخچال آسیب

برساند. فیلترهای بی‌کیفیت باعث می‌شوند تا آب بو و مزه بگیرد و همچنین سلامتی انسان به خطر بیفتد. در این مقاله به چند روش برای تشخیص

فیلتر اصلی از تقلبی و عمر مفید فیلترهای یخچال و… اشاره خواهیم کرد. پس تا پایان مقاله همراه ما باشید.

ادامه مطلب “نحوه تشخیص اصلی بودن فیلتر تصفیه اب یخچال و ساید بای ساید”

سفت باز شدن درب یخچال و ساید از جمله مشکلات رایجی می باشد که نحوه رفع آن در برخی از مواقع بسیار آسان بوده و گاهی نیاز به تعمیر یخچال فریزر وجود دارد.

تکنوپشتیبان در ادامه راه حل های کاربردی برای رفع چسبندگی لاستیک دور درب و رفع دلایلی که باعث میشوند تا درب یخچال سخت باز شود اشاره خواهد داشت.

در صورتی که یخچال شما نیز دچار مشکل شده است ولی نمی دانید اشکال از کجاست و یا اینکه دانش و تخصص فنی لازم را برای برطرف کردن آن ندارید، حتما از یک تکنسین

متخصص برای برطرف کردن مشکل خود کمک بگیرید.

ادامه مطلب “علت سخت باز شدن درب یخچال چیست ؟”

با خراب شدن ظرفشویی و دیدن ارور ظرفشویی موریس باید هر چه سریع تر برای حل ارور ماشین ظرفشویی موریس با نمایندگی موریس تماس بگیریم ا برای حل مشکل ما اقدامات لازم را انجام دهند. جهت بالا بردن کارایی و بالا بردن عمر ماشین ظرفشویی موریس توصیه می شود.

ادامه مطلب “ارور یا خطا ماشین ظرفشویی موریس”

ماشین لباسشوییبه ماشین لباسشویی یک شلنگ تخلیه و دو شلنگ ورودی متصل است. یکی مربوط به آب سرد و دیگری مربوط به آب گرم. این آب گرم به دلایل مختلفی می‌تواند به دستگاه نرسد، یا گرم نماند و… در این مطلب از کاراباما علت های گرم نشدن آب ماشین لباسشویی و راه حل هر کدام را بررسی می‌کنیم.


ادامه مطلب “علت عدم گرم شدن آب در ماشین لباسشویی”

ممکن است شرایطی پیش بیاید که شما خودتان لباسی را بشویید و برای خشک کردن آن نیاز به لباسشویی داشته باشید، در چنین حالتی فقط به دور خشک کن ماشین لباسشویی نیاز دارید. خشک‌کن لباسشویی از آن دسته مواردی ست که اگر بدون دانش و آگاهی بخواهید از آن استفاده کنید، هم احتمال آسیب به لباس‌هایتان وجود دارد هم ممکن است مصرف برق بالا برود. در این مطلب از کاراباما نحوه استفاده از ماشین لباسشویی به طوری که فقط از خشک‌کن آن استفاده کنید را بیان می‌کنیم.

ادامه مطلب “نحوه استفاده از خشک کن ماشین لباسشویی”

همه ما هوای خنک کولر گازی را دوست داریم و نمی‌خواهیم گرمای تابستان اذیت‌مان کند. اما می‌دانید که کولر گازی هم مثل یخچال یک وسیله‌ی سرمایشی است و از گاز فریون یا مبردها برای خنک‌سازی استفاده می‌کند. به همین دلیل است که به آن کولر گازی می‌گویند. اما گاهی اوقات متوجه می‌شوید که به جای هوای خنک، هوای گرم از کولر خارج می‌شود. یا اینکه سروصدایی مثل خارج شدن باد لاستیک ماشین از داخل کولر به گوش می‌رسد. در این مقاله علت های این مشکل را بررسی میکنیم.

ادامه مطلب “علت نشتی گاز فریون در کولر گازی چیست؟”

سوختن موتور کولر گازی به معنای آسیب جبران ناپذیر به کمپرسور است. کمپرسور قلب کولر گازی است که دارای سیم پیچی می باشد. اگر این سیم پیچی باز شود یا به بدنه موتور اتصالی کند کولر دچار سوختگی می شود. سوختن موتور کولر گازی دارای علائمی است که بررسی آن ها را در این مطلب پی می گیریم.

ادامه مطلب “علت و نشانه های سوختن موتور کولر گازی”

امروزه با پیشرفت تکنولوژی، یخچال هایی ساخته می شوند که دارای امکانات متعددی مانند یخ سازی هستند. یخ ساز یخچال ساز و کار ساده ای داشته و نحوه کار آن، در اکثر برند های مختلف یکسان است. اما گاهی پیش می آید که یخ ساز یخچال درست کار نکرده و دچار مشکل می شود.

ادامه مطلب “علت کار نکردن یخساز یخچال”

نمایندگی تعمیر لوازم خانگی زیرووات در کرمانشاه ، زهتاب سرویس  در زمینه خدمات نصب مجدد، سرویس و تعمیر تخصصی لوازم خانگی زیرووات در کرمانشاه آماده خدمات

رسانی می‌باشد. نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی ، ظرفشویی ، یخچال فریزر ، کولرگازی ، اجاق گاز ، ماکروفر و جاروبرقی زیرووات ، مراجعه‌ی فوری و قیمت مناسب مهم‌ترین

ویژگی ما می‌باشد.  همچنین از لوازم اصلی ایتالیایی برای تعمیر لوازم خانگی زیرووات استفاده می‌شود. می‌توانید برای ثبت درخواست تعمیرات با شماره تلفن های ما تماس

بگیرید.

ادامه مطلب “سرویس و تعمیرات زیرووات در کرمانشاه”

 با در نظر گرفتن این نکته که، قسمت داخلی ظرفشویی، از استیل ضد زنگ ساخته شده است، فکر می‌کنیم که، هیچ وقت شاهد زنگ زدگی ماشین ظرفشویی یا زنگ زدگی سبد ماشین ظرفشویی نخواهیم بود. اما باید بگوییم که این تفکر اشتباه است! ماشین ظرفشویی هم مانند تمام لوازم خانه، اگر به درستی مورد استفاده قرار نگیرد، می‌تواند دچار آسیب و حتی زنگ زدگی شود. ما در این مقاله، به بررسی دلایلی که باعث زنگ زدگی ظرفشویی می‌شوند، می‌پردازیم.

ادامه مطلب “علت پوسیدگی سبد ماشین ظرفشویی واستیل داخلی چیست؟”