فیلتر یخچال یکی از قطعاتی است که اگر در انتخاب آن دقت لازم صورت نگیرد و از فیلترهای غیر استاندارد استفاده شود، می‌تواند به یخچال آسیب

برساند. فیلترهای بی‌کیفیت باعث می‌شوند تا آب بو و مزه بگیرد و همچنین سلامتی انسان به خطر بیفتد. در این مقاله به چند روش برای تشخیص

فیلتر اصلی از تقلبی و عمر مفید فیلترهای یخچال و… اشاره خواهیم کرد. پس تا پایان مقاله همراه ما باشید.

ادامه مطلب “نحوه تشخیص اصلی بودن فیلتر تصفیه اب یخچال و ساید بای ساید”

سفت باز شدن درب یخچال و ساید از جمله مشکلات رایجی می باشد که نحوه رفع آن در برخی از مواقع بسیار آسان بوده و گاهی نیاز به تعمیر یخچال فریزر وجود دارد.

تکنوپشتیبان در ادامه راه حل های کاربردی برای رفع چسبندگی لاستیک دور درب و رفع دلایلی که باعث میشوند تا درب یخچال سخت باز شود اشاره خواهد داشت.

در صورتی که یخچال شما نیز دچار مشکل شده است ولی نمی دانید اشکال از کجاست و یا اینکه دانش و تخصص فنی لازم را برای برطرف کردن آن ندارید، حتما از یک تکنسین

متخصص برای برطرف کردن مشکل خود کمک بگیرید.

ادامه مطلب “علت سخت باز شدن درب یخچال چیست ؟”

ارور ماشین لباسشویی آبسال نیز مانند سایر لباسشویی هایی که در کالا تعمیر و در قسمت مقالات آموزشی ارائه شد، دارای یک سری کد خطایی می باشد که هر یک از این ارور ها به دلیل وجود مشکل در قسمت های مختلف لباسشویی به وجود می آید؛ اما باید این را بدانید که جای نگرانی نیست و به راحتی با انجام مراحل رفع ی که نام برده شده، می توان هر یک از این ارور ها را برطرف سازید.

ادامه مطلب “ارور ماشین لباسشویی آبسال”

ارور ماشین لباسشویی ویرپول

ارور ماشین لباسشویی ویرپول به شما این کمک را میکند تا با استفاده از این کد ها، نوع مشکل خطا های پیش آمده برای شما مشخص شود. نمایان شدن اعداد یا حروف به معنی آن است که اشتباهی در فرمان ماشین لباسشویی رخ داده است. البته که نمیتوانید دستورالعمل کلی برای لباسشویی خود پیدا کنید ممکن است بعضی موارد عیب یابی ساده باشد که در آن صورت خودتان میتوانید بدون اینکه با سرویس تماس برقرار کنید آن را درست کنید.

ادامه مطلب “ارور ماشین لباسشویی ویرپول”

کد های خطای ماشین ظرفشویی مدیا

کدهای خطا و ارور ماشین ظرفشویی مدیا اولین گام برای شناسایی خرابی در بخش های مختلف این دستگاه بوده و به شدت بر تعمیر سریع و افزایش طول عمر آن موثر می باشد. متخصصین سایت تعمیر لوازم خانگی کالا تعمیر در ادامه مهم ترین کدهای خطا و ارور ماشین ظرفشویی مدیا را معرفی و راه های برطرف شدن هر یک را شرح خواهد داد.

ادامه مطلب “کد های خطای ماشین ظرفشویی مدیا”

استفاده و نگهداری از جاروبرقی ابتدا باید نکات اصولی و طرز استفاده از جاروبرقی را دانست. به دلیل اینکه جاروبرقی قلب نظافت منزل است و شما برای اینکه بتوانید استفاده مفیدتری از این وسیله در طی سالیان داشته باشید باید حتما به خوبی از دستگاه جاروبرقی استفاده کنید.
نکات کلیدی برای استفاده و نگهداری از جاروبرقی

ادامه مطلب “نکات کلیدی برای استفاده و نگهداری از جاروبرقی”

ارور ماشین لباسشویی کندی دارای یک صفحه نمایشگر دیجیتال بوده که وجود هر نوع ایراد و مشکل در هر یک از قطعات دستگاه را به صورت یک کد خطای مشخص و معین نمایش می‌دهد. از این رو با توجه به هر یک از ارور ماشین لباسشویی Candy و شناسایی درست علت مشکل و ایراد، می‌توانید خیلی سریع و راحت مشکل را برطرف کرده و ارور نمایش داده شده را پاک کنید.

ادامه مطلب “ارور یا کد خطا ماشین لباسشویی کندی”

ارورهای یخچال سامسونگ با توجه به مدل و سری هر محصول ممکن است تغییرات اندکی داشته باشد و تمام آنها اولین و بهترین راهنما برای پی بردن به وضعیت قطعات داخلی دستگاه می باشد. به طوریکه حتی افراد حرفه ای در زمینه تعمیر یخچال فریزر نیز ابتدا به کدهای خطا یخچال فریزر و ساید سامسونگ توجه نموده و بر همین اساس تعمیرات مورد نیاز را انجام می دهند. تکنوپشتیبان در ادامه به بررسی مهم ترین کدهای خطا و ارورهای ساید و یخچال فریزر سامسونگ خواهد پرداخت.

ادامه مطلب “ارورهای یخچال های سامسونگ (همه مدل ها)”

ارور ماشین لباسشویی آاگ

در هنگام استفاده از ماشین لباسشویی آاگ احتمال اینکه ماشین لباسشویی آاگ شما دچار خطایی شود وجود دارد . در واقع باید بگوییم که ماشین‌های لباسشویی آاگ نیز همانند هر وسیله‌ی برقی دیگری ممکن است بر اثر استفاده به مروز زمان  ، نوسانات برق و عدم نگهداری صحیح و استاندارد دچار مشکل و ایراد گردد .

ماشین لباسشویی آاگ ممکن است در زمان کار و یا بعد از کار دچار مشکل شود و کد خطا یا ارورماشین لباسشویی آاگ در صفحه نمایش این ماشین نمایان گردد . البته نگران نباشید بسیاری از این خطاهای ماشین قابل رفع و تعمیر می‌باشند .

ادامه مطلب “ارور ماشین لباسشویی آاگ”

ایراد های رایج ماکروفر سامسونگ

چگونه ایراد های رایج ماکروفر سامسونگ را برطرف کنیم؟
سرعت در زندگی این روزها، نقش مهمی دارد و به همین دلیل هم، هر آشپزخانه‌ای حداقل به یک دستگاه مایکروفر نیاز دارد. از پخت و پز گرفته تا گرم کردن نان و غذا، همه به مدد وجود مایکروفر می‌تواند در کمترین زمان انجام شود. از آنجایی که این دستگاه، یکی از پیشرفته‌ترین لوازم خانگی به شمار می‌آید، در صورت بروز مشکل، شما را یک‌راست راهی مراحل تعمیر مایکروفر خواهد کرد و ممکن است شما را متحمل هزینه‌های بعضا گزافی نیز بکند. یکی از برندهای محبوبی که دستگاه ماکروفر آن هم در ایران طرفداران زیادی دارد، ماکروفر سامسونگ است.

ادامه مطلب “ایراد های رایج ماکروفر سامسونگ”