نکات مهم در خرید جاروبرقی

هنگامی که برای خرید جاروبرقی به فروشگاه های مختلف سرمی زنید ممکن است خرید جاروبرقی مناسب کمی سخت به نظر برسد. چرا که با مدل ها و برند های مختلفی رو برو می شوید که هر

یک ویژگی ها و قابلیت های خاص خود را دارند. اگر شما هم جز کسانی هستید که مطمئن نیستید چگونه جاروبرقی متناسب با نیازهای خود را پیدا کنید که هم بادوام باشد، هم به راحتی قابل

استفاده باشد و به خوبی همه چیز را تمیز نماید، قطعا این مقاله به عنوان بهترین راهنمای خرید جاروبرقی به شما کمک خواهد کرد.

نکته دیگری که هنگام خرید بد نیست به آن توجه کنیم میزان مصرف انرژی آن است.جارو برقی به عنوان وسیله ای که ممکن است بارها در طول هفته و ساعت ها در طول روز برای سطوح مختلف

مورد استفاده قرار بگیرد هر چه میزان مصرف انرژی کمتری داشته باشد یقینا قبض برق ارزان‌تری را در پی دارد. وات یا قدرت متور جاروبرقی ارتباط مستقیم با مصرف انرژی آن دارد. هرچه قدرت

بلاتر باشد مصرف انرژی به مراتب بالاتر است. در نظر بگیرید که برای چه میزان فضایی نیاز به جارو برقی دارید گاهی یک جاروبرقی کوچک هم میتوان کار شما را راه بندازد و وات بالا نشانه کیفیت نیست.

در صورتی که جاروبرقی شما خراب شده و به فکر خرید جاروبرقی جدید افتاده اید، در ادامه این مقاله با ما همراه باشید .

ادامه مطلب “نکات مهم در خرید جاروبرقی”

رای اکثر مردم گرمای عجیب و غریب برخی از روزهای تابستان فقط با کولر گازی قابل تحمل است. عمق فاجعه جاییست که در چنین روزهای گرمی کولر گازی ناگهان خاموش می شود و از کار می افتد! اما این مشکل ممکن است برای خیلی از ما اتفاق افتاده باشد یا در آینده بیوفتد و موضوع تازه ای هم نیست.

در مقاله اختصاصی زهتاب سرویس در این مورد و در ارتباط با راه حل های آنان بیشتر بخوانید.

ادامه مطلب “علت خاموش شدن کولر گازی به صورت ناگهانی چیست؟”

ما علت خنک نکردن کولر گازی و مواردی که در سرد نشدن باد اسپیلت شما تاثیر گذار هستند را بررسی می کنیم و برای رفع مشکل خنک نکردن کولر گازی راهکارهایی را به شما پیشنهاد می دهیم. توجه داشته باشید که در مواردی دلیل سرد نکردن کولر گازی به ایراد فنی و تخصصی در سیستم مربوط است که برای برطرف نمودن آن حتما باید تجربه و مهارت کافی در زمینه تعمیرات کولر گازی داشته باشید.

ادامه مطلب “علت سرد و گرم شدن باد کولر گازی”

ماشین لباسشویی از لوازم خانگی برقی پرطرفدار است؛ که تقریبا در همه خانه‌ها یافت می‌شود. مشخص است که محبوبیت زیاد آن به علت سودمندی از لحاظ خدمات رفاهی، صرفه‌جویی در زمان و کارکرد کم‌نظیر آن است. در حالی که ماشین لباسشویی ها از یک مدل به مدل دیگر متفاوت هستند اساس عملکرد همه آن ها مشابه است. آیا تا به حال به اینکه ماشین لباسشویی چگونه کار میکند یا روند پیشرفت تکنولوژی چه تاثیری بر عملکرد ماشین لباسشویی داشته است، فکر کرده‌اید؟ ما در این مطلب سعی داریم تا با شناخت اجزاء و وسایل درون ماشین لباسشویی، با روش کار آن از لحظه ای که لباس ها را در آن قرار می‌دهید آشنا شویم.

ادامه مطلب “اجزای تشکیل دهنده ی ماشین لباسشویی”

تفاوت مایکروفر و سولاردام

با توجه به اهمیت روزافزون زمان و افزایش مشغله‌ها، توجه و تمرکز شرکت‌ها و انسان‌ها بر ایجاد وسایل و امکاناتی است که انجام تک تک کارها، راحت‌تر و سریع‌تر شود. مایکروویو، مایکروفر و سولاردام نیز از این دسته‌اند. لوازم خانگی‌ای که با سرعت بالا و زحمت کمتر، پخت‌وپز، گرم کردن، گریل کردن، یخ زدایی و… را انجام می‌دهند. اما مسئله این است که فرق این لوازم خانگی با یکدیگر چیست؟ کدام یک امکانات بهتری را ارائه می‌دهند؟

ادامه مطلب “تفاوت مایکروفر و سولاردام”

سوالات و مشکالات رایج مایکروفر

سوالات و مشکالات رایج مایکروفر

ماکروفرها و سولاردام‌ها درای قسمت های مختلفی هستند که ما در این مقاله شما رو با مشکلات رایج ماکروفرها و سولاردام‌ اشنا میکنیم

ادامه مطلب “سوالات و مشکالات رایج مایکروفر”

یکی از مشکلاتی که در پکیج‌ها می‌تواند رخ دهد رنگی یا بودار بودن آب پکیج است. برای رفع این مشکل، اول باید بفهمید که بو یا رنگ آب پکیج از کجا می‌آید. پاسخ سؤالات زیر روش حل را مشخص خواهد کرد.

– آیا این مشکل تازه است؟

– آیا مشکل فقط در یکی از شیرهای آب وجود دارد؟

– آیا این حالت فقط اول صبح رخ می‌دهد؟

– آیا این حالت وقتی آب به مدت زیادی استفاده نمی‌شود رخ می‌دهد؟

– آیا مشکل بعد از چند دقیقه باز بودن شیر آب رفع می‌گردد؟

– آیا مشکل محدود به شیر آب گرم یا آب سرد است؟

ادامه مطلب “علت آب رنگی یا دارای بو در پکیج چیست؟”

راهنمای خرید ماشین ظرفشویی

ماشین ظرفشویی، که زمانی وسیله‌ای تجملی تلقی می‌شد، به لوازم آشپزخانه‌ی ضروری برای صرفه‌جویی در زمان مبدل شده است. اساساً قیمت ماشین ظرفشویی متأثر از ظرفیت و ویژگی‌های خاصش می‌باشد، همچنین به جلای خاصش مثل استیل بودن نیز بستگی دارد. قیمت مدل‌های ماشین ظرفشویی با افزایش ویژگی‌های متنوع و گزینه‌ی صرفه‌جویی انرژی افزایش می‌یابد، پس بهتر است با این ویژگی‌ها آشنا باشید؛ تا هنگام خرید ماشین ظرفشویی بر اساس خصوصیاتی که واقعاً برایتان اهمیت دارد تصمیم‌گیری کنید.

ادامه مطلب “راهنمای خرید ماشین ظرفشویی”