سلام ، به زهتاب سرویس خوش آمدید.

تعمیر کولر گازی و اسپلیت در کرمانشاه

تعمیر کولر گازی و اسپلیت در کرمانشاه

تعمیر کولر گازی با استفاده از قطعات اورجینال، توسط نیروی متخصص با بالاترین کیفیت و مناسب ترین قیمت را با مجموعه زهتاب سرویس  تجربه کنید. هر سال تابستان تعمیر کولر گازی و تعمیر اسپلیت از خدمات پرتقاضا در بازار تاسیسات است. زیرا امروزه در بسیاری از خانه‌ها، به ویژه در مناطق جنوب کشور، کولرهای آبی جای خود را به کولرهای گازی و اسپلیت داده‌اند.

کولرهای گازی هوای بسیار خنکی را برای ما به ارمغان می آورند و معمولا به مراقبت کمی احتیاج دارند. تعمیرات کولر گازی و تعمیرات اسپلیت به دلیل پیچیدگی‌های خاصی که دارد از عهده هرکسی برنمی‌آید؛ و در صورت خراب شدن آن‌ها، حتماً باید تعمیر کولر گازی و اسپلیت خود را به تعمیرکار ماهر و متخصص خودش بسپارید.

آیا کولر گازی و اسپلیت شما روشن نمی‌شود؟ آیا فن اسپلیت کار می‌کند ولی کمپرسور آن کار نمی‌کند؟ تعمیرکار کولر گازی مورد اطمینان برای تعمیر کولر گازی و اسپیلت خود از کجا پیدا کنیم؟ جای هیچ نگرانی نیست در  مجموعه زهتاب سرویس   برترین تعمیرکار کولر گازی و اسپلیت برای انواع برندها مانند تعمیر کولر گازی ال جی، تعمیر کولر گازی اجنرال دسترسی دارید. تعمیرات کولرگازی بخش‌های مختلفی همچون تعویض کمپرسور کولر گازی، رفع مشکل باد گرم کولرگازی، رفع صدای زیاد کولرگازی، رفع مشکل اتصالی برق کولرگازی، تعمیر برد کولرگازی اسپیلت و تعویض خازن کولرگازی را شامل می‌شود.

 

قیمت تعمیر کولر گازی و اسپلیت به چه صورت تعیین می‌شود؟

هزینه تعمیر کولر گازی و اسپلیت با توجه به نوع خرابی و برند و سایز دستگاه متفاوت است. به‌ عنوان‌ مثال اگر دستگاه به نحوی خراب‌ شده باشد، که مواردی چون لرزش یونیت داخلی و خارجی، نیاز به تعویض برد الکترونیکی، نیاز به تعویض بلووریونیت و … وجود داشته باشد؛ آن‌گاه هزینه تعمیرات کولر گازی و اسپلیت نیز متغیر خواهد بود

در چه مواقعی نیاز باید به تعمیر اسپلیت و تعمیر کولر گازی ضرورت می‌یابد؟

اسپلیت دارای دو بخش سرمایش و گرمایش است؛ که به دلیل مقرون‌به‌صرفه بودن و راحتی در استفاده، خیلی‌ها آن را به دیگر سیستم‌های تهویه ترجیح می‌دهند. از آنجایی‌که این دستگاه برقی است، لذا عواملی مانند نوسانات برق، استفاده بیش‌ازحد، ضربه خوردن، خرابی قطعات داخلی و … منجر به ایجاد مشکلاتی جدی در عملکرد این دستگاه می‌شود و نیاز به تعمیر اسپلیت و تعمیر کولر گازی را به وجود می‌آورد. از این‌ رو شما باید در صورت مشاهده هرگونه ایرادی در عملکرد دستگاه، سریعاً اقدامات لازم برای تعمیرات اسپلیت را انجام دهید تا با جلوگیری از تداوم موارد ذکرشده، از ایجاد خرابی‌های جبران‌ناپذیر جلوگیری نمایید.

تعمیر کولر گازی و اسپیلت در “زهتاب سرویس ” شامل چه مواردی می‌شود؟

تعمیر خازن‌های کولر گازی در کرمانشاه
تعمیر لوله مویی اسپلیت در کرمانشاه
تعمیر برد کولر گازی و اسپیلت در کرمانشاه
تعمیر دمپر کولر گازی و اسپلیت در کرمانشاه
عیب‌یابی کامل و دقیق اسپلیت در کرمانشاه
تعمیر کمپرسور کولر گازی و اسپلیت در کرمانشاه
تعمیر فن بلوور پنل داخلی کولر گازی در کرمانشاه
تعمیر و تعویض فیوز حرارتی کولر گازی و اسپلیت در کرمانشاه
جلوگیری از نشتی آب یا گاز کولر گازی و اسپلیت در کرمانشاه
برطرف نمودن صداهای نابهنجار کولر گازی و اسپلیت در کرمانشاه

شما میتوانید با تماس با مرکز تماس زهتاب سرویس درخواست تعمیرات خود را ثبت کنید و در سریع ترین زمان ممکن تکنسین به محل شما اعزام میشود

شماره تماس : ۰۸۳۳۸۲۲۰۰۰۱ 

تعمیر کولر گازی و اسپلیت برای چه برندهایی انجام می‌شود؟
تعمیر کولر گازی ال جی، همانند تعمیر دیگر کولر گازی‌ها است. البته کولر گازی‌های برندهای متفاوت همچون ال جی (تعمیر کولر گازی ال جی)، سامسونگ (تعمیر کولر گازی سامسونگ)، اجنرال (تعمیر کولر گازی اجنرال) و … دارای تفاوت‌هایی با یکدیگر هستند؛ اما ساختار کولر گازی در اکثر کولر گازی‌ها یکسان است.

این امر موجب می‌شود برای تعمیر کولر گازی ال جی یا تعمیر کولر گازی سامسونگ یا تعمیر کولر گازی اجنرال، تعمیر کولر گازی ایستاده نیازمند چند متخصص متفاوت نشوید؛ و یک متخصص حرفه‌ای توانایی تعمیر کولر گازی تمامی برندها را دارد.

مشکلات رایج کولر گازی چیست؟

در این بخش برای شما عزیزان به شرح رایج‌ترین مواردی که منجر به تعمیر کولر گازی و اسپلیت می‌شود، می‌پردازیم.

کمبود گاز در کولر گازی
باد گرم زدن کولر گازی
خاموش شدن کولر گازی
خراب بودن برد کولر گازی
خراب بودن رله استارت
سرریز شدن آب از کولر گازی
خراب بودن کمپرسور کولر گازی
کمپرسور نیازمند شارژ گاز است
گرفتگی فیلتر هوای درون دستگاه
بسته بودن سینی خروجی تخلیه آب
جای‌گذاری نامناسب لوله خروجی درین
نیازمندی کولر گازی به سرویس یا تعمیر

تعمیر کولر گازی یا نصب کولر گازی جدید؟

در صورت بروز هر نوع مشکل در کولر گازی و اسپیلت، اولین راه رفع مشکل اقدام برای تعمیر است. اما گاهی نیاز است تعمیر کولر گازی جای خود را به نصب کولر گازی جدید بدهد. تنها در صورتی که تعمیرکار کولر گازی تشخیص دهد مشکل کولر گازی جدی است، برای نصب اقدام کنید.

زهتاب سرویس نمایندگی مجاز تعمیرات کولر گازی در کرمانشاه

شما میتوانید با تماس با مرکز تماس زهتاب سرویس درخواست تعمیرات خود را ثبت کنید و در سریع ترین زمان ممکن تکنسین به محل شما اعزام میشود

شماره تماس : ۰۸۳۳۸۲۲۰۰۰۱

 

 

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

×

Hello!

زهتاب سرویس نمایندگی مجاز تعمیرات لوازم خانگی

ارتباط مستقیم با :

zehtabservice@gmail.com
× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟