مرکز مجاز تعمیرات لوازم خانگی

برق داشتن بدنه یخچال

برق داشتن بدنه یخچال

علت برق داشتن بدنه یخچال

در این مقاله به دلایل رایج برق داشتن بدنه یخچال می پردازیم. در صورتی که شما نیز با مشکل برق دار شدن یخچال رو برو شده اید حتما این مقاله را مطالعه نمایید و اگر خودتان موفق به برطرف کردن مشکل نشدید و دانش و تخصص فنی لازم را برای مرتفع کردن آن نداشتید، می توانید درخواست تعمیرات یخچال خود را از طریق تماس و یا فرم به صورت آنلاین ثبت نمایید تا در کوتاه ترین زمان ممکن بهترین تکنسین حرفه ای را به محل شما اعزام نماییم.

مشکلات فنی در یخچال فریزر
خیلی از مواقع وجود مشکلات فنی علت برق داشتن بدنه یخچال می باشد. مشکل داشتن موتور یخچال و یا آسیب دیدن سیم های رابط یخچال می تواند منجربه برق دار شدن بدنه یخچال شود. همچنین اتصال ترموستات و یا موتور یخچال به بدنه می تواند باعث احساس شوکه شدن هنگام لمس یخچال شود. در چنین مواردی اگر تخصص فنی ندارید حتما با یک تکنسین متخصص مشورت کنید.

 

زهتاب سرویس نمایندگی مجاز تعمیرات ساید بای ساید در کرمانشاه ۰۹۱۲۱۸۳۰۵۸۳

فرسوده شدن عایق سیم کشی داخلی یخچال
این مسئله می تواند نگران کننده باشد، بخصوص اگر یخچال شما دارای مدار یخ زدایی باشد. این مسئله یک مشکل رایج است و حتی می تواند یک خطر ایمنی محسوب شود خصوصا مواقعی که یخچال بر روی یک سطح رسانای الکتریکی قرار دارد و با رطوبت و آب سروکار داشته باشد. اگر در این زمینه تخصص لازم را ندارید حتما برای بررسی مشکل از یک متخصص کمک بگیرید.

دوره زمانی
زمستان هوا خشک تر است و باعث بوجود آمدن الکتریسیته ساکن می شود. اگر الکتریسیته ساکن یخچال شما فصلی است، افزایش رطوبت در خانه شما می تواند به برطرف کردن مشکل کمک کند. اگر در فصول با رطوبت بالاتر الکتریسیته ساکن را تجربه می کنید، این موضوع ممکن است نشان دهنده مشکل دیگری باشد.

شوک های خفیف هنگامی رخ می دهد که بار الکتریکی ساکن در لباس، کفش و مواد دیگر ایجاد شود این موارد نگران کننده نیستند. یخچال و فریزرهای دارای تراشه های رایانه ای که یخ ساز، تنظیمات یخ زدایی و دما را کنترل می کنند، نسبت به الکتریسیته ساکن حساس تر هستند. اگر این مدل ها به درستی وصل نشده باشند، می توانید شوکی را که مانند الکتریسیته ساکن است احساس کنید. اگر سیم کشی یخچال شما فرسوده شده و دچار ساییدگی شده باشد و با بدنه فلزی یخچال تماس پیدا کرده باشد نیز دچار شوک مشابهی خواهید شد.

زهتاب سرویس نمایندگی مجاز تعمیرات ساید بای ساید در کرمانشاه ۰۹۱۲۱۸۳۰۵۸۳

افزایش رطوبت
برای مشکلات فصلی، از مرطوب کننده های آشپزخانه استفاده کنید تا رطوبت موجود در هوا افزایش یابد و به طور طبیعی الکتریسیته ساکن کاهش یابد. الیاف مصنوعی نسبت به الکتریسیته ساکن حساس تر هستند، بنابراین از پشم های طبیعی ، پنبه و پارچه های دیگر استفاده کنید تا شوک را کاهش دهید.

می توانید درخواست تعمیرات یخچال خود را از طریق تماس و یا فرم به صورت آنلاین ثبت نمایید تا در کوتاه ترین زمان ممکن بهترین تکنسین حرفه ای را به محل شما اعزام نماییم.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

×

Hello!

زهتاب سرویس نمایندگی مجاز تعمیرات لوازم خانگی

ارتباط مستقیم با :

zehtabservice@gmail.com
× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟