مرکز مجاز تعمیرات لوازم خانگی

علت جمع شدن آب در ماشین لباسشویی خاموش

علت جمع شدن آب در ماشین لباسشویی خاموش

چرا لباسشویی خاموش است ولی آب داخل دیگ جمع می‌شود؟
مکانیزم لباسشویی به طوری طراحی شده که هنگام نصب لباسشویی شیر آب ورودی به لباسشویی وصل می‌شود و شیر آب را باز می‌کنید ولی آب وارد لباسشویی نمی‌شود تا زمانی که شما برنامه را انتخاب کنید و کلید شروع را فشار دهید بعد از آن لباسشویی شروع به آبگیری و شستشو می‌کند.

حالا شاید زمانی متوجه شوید با اینکه ماشین لباسشویی در حالت خاموش یا استندبای است آب وارد لباسشویی شده، همانطور که در بالا توضیح دادیم نحوه عملکرد لباسشویی به گونه است که با وصل کردن لباسشویی به آب و باز بودن شیر آب، آبی وارد دستگاه نمی‌شود تا زمان استارت بعد از استارت کردن لباسشویی برد یا تایمر لباسشویی با قطعه‌ای به نام شیر الکتریکی فرمان می‌دهد و مگنت آن دریچه ورودی را باز می‌کند و آب وارد دستگاه می‌شود و بعد از پر شدن حد مجاز دوباره برد یا تایمر دستور قطع آب را می‌دهد.

حالا با گذشت زمان ممکن است این قطعه (شیر الکتریکی) دچار ایراد شود و در حالت خاموش آب از آن عبور کند و داخل لباسشویی آب جمع شود در این حالت حتما باید شیر برقی را کامل تعویض کنید.

چرا زهتاب  سرویس را برای تعمیر لباسشویی انتخاب کنیم؟
برای تعمیر لباسشویی شما در تهران ما بهترین گزینه هستیم. شما می‌توانید با یک پرس و جو از دوستان و اقوامتان متوجه شوید که ما یک گزینه مناسب برای انتخاب به عنوان تعمیرات لباسشویی شما هستیم چون صد در صد برای یکی از آشنایان شما ما کار انجام داده‌ایم. و با استعلام از ایشان می‌توانید به ما اعتماد کرده و تعمیر لباسشویی تان را به ما بسپارید.

سرویس و تعمیرات در محل انجام می‌شود و نیاز به حمل و نقل لباسشویی نمی‌باشد.
قبل از تعمیرات کاملا توضیحات و شفاف‌سازی در مورد مشکل و هزینه با شما انجام می‌شود.
خدمات و تعمیرات انجام شده داری ضمانت و گارانتی می‌باشد و در طول ضمانت هیچگونه هزینه‌ای دریافت نمی‌شود.
در موارد تعویض قطعه فقط از قطعات اصلی شرکتی استفاده می‌شود.
اگر به سرویس ماشین لباسشویی یا تعمیر ماشین لباسشویی خود نیاز دارید، زهتاب  سرویس می‌تواند به شما کمک کند. ما سریع‌ترین و بهترین گزینه برای تعمیرات ماشین لباسشویی در محل شما هستیم. هیچ فرقی نمی‌کند که ماشین لباسشویی شما نشتی دارد، یا اصلاً کار نمی‌کند، یا بوی بدی از ماشین لباسشویی می‌آید، شما می‌توانید روی تکنسین‌های حرفه‌ای زهتاب  سرویس حساب کنید. تکنسین‌های ما آموزش‌های لازم در زمینه تعمیرات تخصصی ماشین لباسشویی را دیده‌اند و دارای سال‌ها تجربه می‌باشند.

زهتاب سرویس با کادر مجرب امده خدمت رسانی در زمینه تعمییرات لباسشویی در کرمانشاه

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

×

Hello!

زهتاب سرویس نمایندگی مجاز تعمیرات لوازم خانگی

ارتباط مستقیم با :

zehtabservice@gmail.com
× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟