مرکز مجاز تعمیرات لوازم خانگی

مرکز تخصصی تعمیرات ماشین لباسشویی پاکشوما در کرمانشاه

مرکز تخصصی تعمیرات ماشین لباسشویی پاکشوما در کرمانشاه
مرکز تخصصی تعمیرات ماشین لباسشویی پاکشوما در کرمانشاه با بیش از ۲۰سال سابقه نمایندگی مجازخدمات پس از فروش با کادری از مهندسین و تکنسین های با تجربه در ارائه خدمات سریع و با کیفیت در جهت رضایت همشهریان عزیز میکوشیم. جهت ارائه خدمات با شماره های ۰۸۳۳۸۲۲۰۰۰۱  تماس بگیرید تا تکنسین های متخصص ما در اسرع وقت جهت تعمیر و سرویس لباسشویی پاکشوما شما به محل اعزام و در کوتاه ترین زمان ، مشکل لباسشویی شما را رفع نمایند.
مشکلات رایج در تعمیر ماشین لباسشویی پاکشوما
ماشین لباسشویی روشن نمی شود.
لباسشویی ناگهان خاموش می شود.
ماشین لباسشویی آبگیری نمی کند.
آب داخل لباسشویی تخلیه نمی شود.
لباسشویی صدا و لرزش زیادی دارد.
برنامه شستشوی لباسشویی عمل نمی کند.
آب درون لباسشویی گرم نمی شود.
مرکز تخصصی تعمیرات ماشین لباسشویی ال جی در همدان
۰۸۳۳۸۲۲۰۰۰۱
ارور های رایج لباسشویی پاکشوما
ارور DE ماشین لباسشویی پاکشوما
ارور de لباسشویی پاکشوما، مربوط به خرابی میکروسوئیچ درب دستگاه و یا سوختگی آن می‌باشد. اگر ایراد در این قطعه باشد، باید میکروسوئیچ درب دستگاه را تعویض نمایید. در غیر این صورت، اگر ایرادی در بازوبسته کردن درب لباسشویی وجود نداشت، این کد خطای دستگاه مربوط به ایراد برد الکترونیکی می‌باشد.
از این رو در مجموع برای رفع ارور DE ماشین لباسشویی پاکشوما که این ایراد به ۲ قطعه حساس دستگاه اشاره دارد، بهتر است که تعمیر و یا تعویض قطعات توسط تکنسین‌کار صورت گیرد.
ارور OE ماشین لباسشویی پاکشوما
علت نمایش ارور OE لباسشویی پاکشوما، به دلیل خرابی پمپ تخلیه و یا ایراد برد الکترونیکی دستگاه می‌باشد که میتواند باعث عدم تخلیه آب ماشین لباسشویی شود. برای رفع این کد خطا، ابتدا باید لوله تخلیه آب ماشین لباسشویی را بررسی کنید. اگر گرفتگی و یا پیچ‌خوردگی در این قسمت وجود داشت، می‌توانید خودتان آن را برطرف نمایید. البته بهتر است که پمپ تخلیه دستگاه نیز چک شود تا در صورت وجود مشکلی در این قطعه، تعمیر و یا تعویض شود.
کد خطا و ارور E1 ماشین لباسشویی پاکشوما
ارور e1 لباسشویی پاکشوما که بسیار رایج است، نشان دهنده سرعت آبگیری بسیار کند دستگاه است. این مشکل در طبقات بالای آپارتمان ها به وفور رخ می دهد و دلیل اصلی آن، پایین بودن فشار آب است. علاوه براین، خرابی شیر برقی و گرفتگی های روی فیلتر ووردی نیز می توانند دلیل رخ دادن ارور e1 باشند.
کد خطا و ارور E2 ماشین لباسشویی پاکشوما
در برخی از مدل های ماشین لباسشویی پاکشوما، وجود اشکال در روند تخلیه با ارور e2 نمایش داده میشود. در این قبیل شرایط ابتدا بهتر است شلنگ تخلیه بررسی شود و اگر دچار انسداد شده است، مشکل رفع گردد. علاوه براین، پمپ تخلیه و فیلتر نیز باید به طور کامل بررسی و اشکالات موجود برطرف شوند.
ارور E10 ماشین لباسشویی پاکشوما
ارور e10 لباسشویی پاکشوما، به دلیل آبگیری نکردن لباسشویی دستگاه نمایش داده می‌شود. این کد خطای دستگاه به دلیل ایراد در قطعات هیدروستات لباسشویی، بسته بودن شیر آب، پیچ‌خوردگی و یا پارگی شلنگ ورودی آب، خرابی شیر برقی و یا برد دستگاه به وجود آمده است.
ارور UE لباسشویی پاکشوما
ارور UE در ماشین لباسشویی پاکشوما که در مدل های مشابه ال جی وجود دارد، نشان دهنده عدم تراز بودن دستگاه است. علاوه بر ناصاف بودن سطح، انباشته شدن لباس ها در یک سمت دیگ نیز می تواند دلیل رخ دادن ارور UE باشد.
کد خطا و ارور E8 ماشین لباسشویی پاکشوما
ارور e8 لباسشویی پاکشوما نشان دهنده خراب در سنسور آب می باشد. سنسور را بررسی و در صورت نیاز آن را تعویض کنید.
ارور E12 ماشین لباسشویی پاکشوما
ارور E12 ، به معنای پر شدن بیش‌ازحد آب در دستگاه می‌باشد. قطعات معیوب شده لباسشویی که دلیل این کد خطای دستگاه شده‌اند، مربوط به خرابی پمپ تخلیه، ایراد سنسور هیدروستات، خرابی شیر برقی و عدم قطع جریان ورودی آب به لباسشویی می‌باشد.
برای رفع این ارور لباسشویی پاکشوما، باید پمپ تخلیه دستگاه را چک نمایید. در صورت خراب شدن موتور پمپ لباسشویی، عمل تخلیه آب در دستگاه انجام نمی‌شود. از این رو باید کل قطعه پمپ لباسشویی تعویض شود.
برای تعویض پمپ تخلیه لباسشویی، دستگاه را از برق جدا و آب موجود در داخل دیگ را خالی کنید. پیچ‌های پنل بالا و پشت لباسشویی را باز کرده و پنل‌ها را جدا کنید. پمپ‌ تخلیه در قسمت پایین گوشه سمت راست دستگاه قرار دارد. برای باز کردن پمپ باید اتصالات سیم، سوکت‌ها، بست و لوله‌ها را جدا کنید.
مرکز تخصصی تعمیرات ماشین لباسشویی ال جی در همدان
۰۸۳۳۸۲۲۰۰۰۱
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

×

Hello!

زهتاب سرویس نمایندگی مجاز تعمیرات لوازم خانگی

ارتباط مستقیم با :

zehtabservice@gmail.com
× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟