مرکز مجاز تعمیرات لوازم خانگی

نمایندگی تعمیر یخچال الکترواستیل

نمایندگی تعمیر یخچال الکترواستیل
نمایندگی تعمیر یخچال الکترواستیل در کرمانشاه با بیش از ۲۰ سال سابقه نمایندگی خدمات پس از فروش شرکت های بزرگ در کرمانشاه  و با کادری از مهندسین و تکنسین های با تجربه در جهت رضایت همشهریان عزیز میکوشیم. جهت ارائه خدمات با شماره های ۰۸۳۳۸۲۲۰۰۰۱ ویا ۰۹۱۵۰۰۴۷۳۰۰تماس بگیرید .
شرکت الکترواستیل با سابقه بیش از ۵۰ سال در امر تولید محصولات مختلف برودتی فعال می باشد. در حال حاضر این شرکت در فضایی بالغ بر ۲۰۰۰۰۰ (دویست هزار) متر مربع و با ۱۰۰۰۰۰ (صد هزار) متر مربع سالن های تولید و انبار و بیش از ۳۰۰۰ (سه هزار) نفر نیروی کار قادر به تولید سالانه ۳۰۰۰۰ (سی هزار) عدد انواع یخچال، سردخانه، فریزرهای صنعتی و ۵۰۰۰۰۰ (پانصد هزار) عدد یخچال و فریزر خانگی می باشد. لازم به ذکر است که شرکت الکترواستیل دارای مجوز ها و اختراعات و… می باشد که این امتیاز ها به شرح ذیل اعلام می گردد:
– دارای اداره مستقل مهندسی و R&D با ۶۰ (شصت) عضو دائم و فعال.
– دارای اختراعات بیشمار در زمینه تولید لوازم خانگی (همچنان که الکترواستیل سه اختراع جدید در ۶ ماه گذشته به ثبت رسانده است.)
– تنها دارنده مجوز آزمایشگاه اکرودیته صنعتی و خانگی در شرق کشور مجهز به آخرین تکنولوژی روز دنیا جهت آزمایش محصولات مختلف خانگی و صنعتی با ۱۷ (هفده) ایستگاه مختلف.
– طراحی و تولید اواپراتور ها و کندانسور ها با به روزترین و جدیدترین نرم افزار ها و ماشین آلات در داخل شرکت الکترواستیل و توسط زیر مجموعه های شرکت الکترواستیل (حامی صنعت و نگین صنعت) تولید می شود.
نمایندگی تعمیر یخچال الکترواستیل در کرمانشاه
شما همشهریان گرامی میتوانید با تماس با مرکز تماس زهتاب سرویس مشکلی دستگاه خود را مطرح کنید تا در اولین زمان اولین تکنسین مربوط به محل شما عزام شود
۰۸۳۳۸۲۲۰۰۰۱ و ۰۹۱۵۰۰۴۷۳۰۰تماس بگیرید .
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

×

Hello!

زهتاب سرویس نمایندگی مجاز تعمیرات لوازم خانگی

ارتباط مستقیم با :

zehtabservice@gmail.com
× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟