سلام ، به زهتاب سرویس خوش آمدید.

چه چیزی باعث ایجاد سوراخ در لباس بعد از شستشو می شود

چه چیزی باعث ایجاد سوراخ در لباس بعد از شستشو می شود

پیراهن یا ژاکت مورد علاقه خود را می پوشید و سوراخی پیدا می کنید. این درز موج نیست. این یک سوراخ در یک مکان واقعاً عجیب است. چطور اتفاق افتاد؟ شما به یاد نمی آورید که آن را خفه کنید یا آن را پاره کنید. و البته ، در جایی نیست که بتوانید سوراخ را به عنوان بیانیه مد منتقل کنید.

سوراخی که بعد از شستشو در لباس ظاهر می شود یکی از آن رمز و رازهایی است که تنها با کار کردن با یک فرآیند حذف می توان آن را حل کرد. هر علت احتمالی را در نظر بگیرید و سپس برخی از تحقیقات را انجام دهید تا مسئله بررسی شود و ببینید آیا این می تواند مشکل شما باشد و سپس آن را برطرف کنید. به یاد داشته باشید ، ممکن است چندین دلیل وجود سوراخ وجود داشته باشد

۷ دلیل وجود سوراخ ها در لباس بعد از شستشو
سفید کننده کلر
اگر از سفید کننده بیش از حد کلر استفاده می کنید یا اجازه نمی دهید سفیدکننده قبل از پوشیدن لباس کاملاً با آب مخلوط شود ، سوراخ هایی ظاهر می شوند.

سطوح ساینده
سطوح ساینده در محل کار یا خانه می توانند پارچه ها را خز کرده و سوراخ های کوچکی ایجاد کنند. سپس شستن پارچه باعث ایجاد سوراخ ها می شود. آیا یک میز ، میز یا میز جدید تهیه کرده اید؟ گرانیت یا سنگ نصب نشده است

کمربند و گلدوزی پارچه
آیا لباس شما هنگام پوشیدن لباس ، به کمربند ، زیپ ، ضربه محکم و ناگهانی یا مشروب فروشی توجه می کند؟ مقصر مشکوک لبه های خشن را بررسی کنید. ممکن است بتوانید با یک پرونده فلزی یا کاغذ سنباده سطوح را صاف کنید.

سرعت چرخش چرخش
آیا شما از سرعت چرخش نهایی در واشر خود استفاده می کنید که برای نوع پارچه ای که شسته اید خیلی زیاد است؟ لباس های نخی نباید بیش از ۶۰۰ چرخش در دقیقه بچرخد (ورق ها و حوله ها می توانند از چرخش بالاتر در ۱۴۰۰ چرخش در دقیقه استفاده کنند). شلوار جین نباید بیش از ۹۰۰ چرخش در دقیقه بچرخد و ظرافت ها و ابریشم باید از چرخه چرخش در دقیقه ۴۰۰ چرخش استفاده کند. اگر کتابچه راهنمای واشر خود را با این اطلاعات ندارید ، با سازنده تماس بگیرید یا یک آنلاین پیدا کنید. چرخش بیش از حد سریع می تواند لباس را به داخل حفره ها و شکاف های کوچک درام واشر بکشاند و باعث پارگی و لکه شدن الیاف شود.

اضافه بار ماشین لباسشویی
آیا شما در حال بارگیری بیش از حد ماشین لباسشویی هستید؟ این نه تنها بر تمیز کردن هر چرخه تأثیر می گذارد بلکه می تواند باعث شود که پوشاک روی زیپ ، دکوراسیون و دکمه های سایر لباس ها قلاب نشود. همیشه قبل از شستشو ، دکمه ، دکمه و همه لباس ها را ببندید و وسایل را به بیرون بچرخانید.

Underwires سینه بند
آیا شما یک لباس زیر را از سینه بند گم کرده اید؟ Underwires می توانند درام و درام واشر را گیر بیاورند و سپس از بین سوراخهای درام واشر استفاده کنند. ممکن است هنگام خالی کردن واشر ، احساس آن را حس نکنید اما ممکن است آشفتگی واشر باعث شود که سیم لباس را خاموش کند. برای جدا کردن سیم ، باید فضای بیرونی واشر را جدا کنید.

طبل های خشک کن
اگر روی پارچه بندهای تیره مشاهده می کنید که به نظر می رسد علائم سوختگی به همراه سوراخ های کوچک یا نخ های شکسته است ، طبل خشک کن لباس خود را بررسی کنید. محفظه بیرونی خشک کن را برداشته و یک یاور درخشش چراغ قوه را در پشت درام خشک کن قرار دهید. اگر می بینید که هر تابش از درام می درخشد ، مشکلی دارید. اگر طبل خشک کن کاملاً یکنواخت و متعادل نباشد ، پارچه می تواند بین درام و محفظه خشک کن کند. این باعث ایجاد رگه ها می شود و می تواند سوراخ هایی را در لباس پاره کند.

برای جلوگیری از سوراخ چه کاری می توانم انجام دهم؟
یکی از ساده ترین کارهایی که می توانید برای جلوگیری از ایجاد سوراخ در لباس در طی فرایند شستشو و خشک کردن انجام دهید این است که قبل از شستشو کار بهتری برای مرتب کردن لباس انجام دهید. هرگز یک پوشاک ظریف را با شلوار جین سنگین و یا لباس با زیپ و گل میخ ها بشویید. پارچه های توری و ابریشمی می توانند روی زیپ و حتی تزییناتی مانند مهره ها و مضاربها بکشند.

آخرین چیزی که باید بررسی کنید
اگر مطمئن هستید که همه چیز را بررسی کرده اید و همه به نظر می رسد ، چند دقیقه طول بکشید تا کمد خود را بررسی کنید. لباس به فضای کمی احتیاج دارد ، بنابراین اگر همه چیز را به هم ریخته اید ، می توانید لباس های دیگری ایجاد کنید که بعد از شستشو بدتر شوند.

همچنین می تواند ملاک هایی باشد که در لباس شما سوراخ می کنند. اگر بعضی از حشرات را می بینید ، آنها را بررسی کنید و سپس خلاص شوید. علاوه بر پروانه ها ، حشرات مانند ماهی های نقره ای ، جیرجیرک ها ، روزی ها و سوسک های فرش همگی می توانند باعث ایجاد سوراخ در انواع مختلف پارچه شوند.

زهتاب سرویس نمایندگی مجاز تعمیرات لباسشویی در کرمانشاه

جهت درخواست تعمیرات با شماره ۰۸۳۳۸۲۲۰۰۰۱ تماس حاصل فرمایید

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

×

Hello!

زهتاب سرویس نمایندگی مجاز تعمیرات لوازم خانگی

ارتباط مستقیم با :

zehtabservice@gmail.com
× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟