مرکز مجاز تعمیرات لوازم خانگی

۵ برند برتر لوازم خانگی ۲۰۲۰

۵ برند برتر لوازم خانگی ۲۰۲۰

هنگام خرید لوازم جدید ، قابلیت اطمینان باید در صدر ذهن شما باشد. از آنجا که آنها می توانند چنین سرمایه گذاری بزرگی باشند ، می خواهید مطمئن باشید که آنها مدت طولانی به شما ادامه می دهند. در این وبلاگ ، نگاهی خواهیم انداخت که مارک ها از نظر دوام ، خدمات به مشتری و ظاهر بالاترین رتبه را دارند.

۱ – Whirlpool – ویرلپول

 

براساس آمار لوازم خانگی ییل ، گرداب به عنوان معتبرترین برند لوازم خانگی شناخته شده است. از بین ۶،۰۰۰+ واحدی که سال گذشته در تقویم آنها فروختند ، کمتر از ۵٪ از آنها نیاز به خدمات تعمیر در جاده داشتند. آنها همچنین خدمات ناخوشایندی را برای خدمات به مشتریان دریافت کرده اند. وسایل آنها معمولاً دارای هزاران ویژگی مدرن نیستند ، و معمولاً فوق العاده بزرگ نیستند. اما اگر فقط چیزی زیبا و قابل اطمینان می خواهید ، نمی توانید با گرداب اشتباه کنید.

 

۲ – LG – الجی

اگر بیشتر با الکترونیک آنها آشنا هستید ، ممکن است LG را به عنوان سازنده لوازم خانگی فکر نکنید. با این حال ، آنها به طور مداوم به عنوان یکی از بهترین مارک های لوازم خانگی در بازار رتبه بندی می شوند. یک گزارش اخیر J.D Power ، ال جی را به عنوان اولین تولید کننده واشر ، خشک کن ، اجاق های محدوده و یخچال و فریزر رتبه بندی کرده است! به نظر می رسد آنها بین تعبیه ویژگی های فناوری پیشرفته و قابلیت اطمینان ، تعادل خوبی به وجود آورده اند.

 

۳ – Samsung -سامسونگ

سامسونگ بهترین مارک لوازم برقی در ایالات متحده است تا آنجا که مارک های لوکس می روند ، آنها از لحاظ ویژگی های محصول پاکت نامه را فشار می دهند. یخچال و فریزر آنها به ویژه در بین مصرف کنندگان محبوب است که مقادیر زیادی از ظرفیت را در اولویت قرار می دهند. به علاوه ، بسیاری از آنها دارای فناوری هوشمند هستند که به شما امکان می دهد آنها را از سایر لوازم الکترونیکی سامسونگ که ممکن است مانند تلفن همراه داشته باشید ، کار کنید. اگر وسایل و نمای ظاهری بالای لیست تنظیمات شما قرار دارند ، دوست دارید کالاهایی را که سامسونگ باید ارائه دهد دوست ندارید!

۴ – Frigidaire – فریگیدایر

 

 

با توجه به وب سایت بررسی جامعه Ranker ، مصرف کنندگان Frigidaire با حاشیه گسترده به عنوان بهترین مارک لوازم خانگی در رتبه بندی قرار گرفته اند. یخچال و فریزرهای جانبی آنها توسط گزارش های مصرف کننده به عنوان بسیار معتبر شناخته شده اند. پیشنهادات Frigidaire هم اساسی و آسان است و هم از نظر قیمت مناسب. در حالی که آنها انواع مختلفی از لوازم خانگی را تولید می کنند ، یخچال ها تخصص آنها هستند. اگر این چیزی است که شما به بیشتر آنها احتیاج دارید ، Frigidaire یک انتخاب عالی را انجام می دهد.

۵ – KitchenAid – کيچن‌ ايد

 

در سالهای اخیر ، KitchenAid به طور کامل طراحی لوازم خانگی آنها را کاملاً بازسازی کرده تا رقابتی تر شود. پس از این تعمیرات اساسی ، آنها به عنوان یک تولید کننده استثنایی ماشین های ظرفشویی ، یخچال ها و اجاق های محدوده شناخته شده اند. کارت تلفن آنها از دوام و ویژگی های هوشمند با تکنولوژی بالا است ، اما اگر به دنبال ترمیم آشپزخانه خود هستید ، توصیه می کنیم به KitchenAid مراجعه کنید.

در این ماقله ما ۵ برند بزرگ محبوب لوازم خانگی در دنیا رو برسی کردیم

 

 

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

×

Hello!

زهتاب سرویس نمایندگی مجاز تعمیرات لوازم خانگی

ارتباط مستقیم با :

zehtabservice@gmail.com
× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟